8 czerwca – Dzień Informatyka

Informatyk, to jeden z najbardziej rozwijających się, prestiżowych, a zarazem trudnych zawodów we współczesnym świecie. Dynamicznie rozwijająca się branża IT wymaga nieustannego rozwoju, poszerzania i aktualizacji swojej wiedzy.

Targi Pracy 2022

Politechnika Częstochowska zaprasza wszystkich studentów na „Targi pracy” które odbędą się w dniu 31.05.2022 r. w godzinach od 10 do 14 w Hali Sportowej „Politechnik” - al. Armii Krajowej 23/25.

12.10.2022

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza na: XVIII Regionalne Forum Bibliotekarzy w Częstochowie „Wychowanie w bibliotece” w Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych 2022

Marszobieg Terenowy

Jeśli SPORT to tylko z Politechniką Częstochowską! Zapraszamy na MARSZOBIEG TERENOWY!

20.07.2022

Komunikat z 18 lipca 2022 r. o wznowieniu publikowania otwartego

Biblioteka Główna uprzejmie informuje, że w związku z zaawansowanym stanem przygotowania umowy licencyjnej Springer na rok 2022, wyrażono zgodę na uruchomienie programu publikowania otwartego.