Regionalne Forum Bibliotekarzy w Częstochowie

Uprzejmie zapraszamy do udziału w XIX Regionalnym Forum Bibliotekarzy w Częstochowie na temat "Biblioteka – szczęśliwe miejsce pełne wyobraźni i kreatywności".

Przysposobienie biblioteczne

Uprzejmie informujemy, że Przysposobienie biblioteczne dla studentów I roku studiów stacjonarnych w roku akademickim 2023/2024 odbywa się w Bibliotece Głównej, al. Armii Krajowej 36, piętro II, pok. 309.

Ogłoszenie

Godziny otwarcia Biblioteki Głównej i Bibliotek Wydziałowych Politechniki Częstochowskiej od dnia 01.10.2023 roku

19.07.2023

Wykaz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej uprzejmie informuje, że Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowało nowy wykaz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych.

04.07.2023

Ogłoszenie

Biblioteka Główna oraz Ośrodek Informacji Patentowej PCz informują o nowych, ogłoszonych przez Urząd Patentowy RP konkursach

Ogłoszenie