Maraton Czytania

Nasza Europa Maraton czytelniczy z okazji 20-lecia Polski w Unii Europejskiej oraz w XXIII Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom pod hasłem Porozmawiajmy o książkach, Tygrysie!

Spotkanie autorskie z Panią Kornelią Golombek

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Panią Kornelią Golombek, które odbędzie się 24 maja 2024 o godz. 13.00 w Czytelni Zbiorów Specjalnych w budynku Biblioteki Głównej, Armii Krajowej 36, II piętro, pok. 309.

Książkowanie

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do udziału w kolejnej edycji Książkowania, które odbędzie się w dniu 21.04.2024 w Akademickim Centrum Kultury.

XIX Forum Bibliotekarzy Województwa Śląskiego

Biblioteka Główna serdecznie zaprasza do udziału w XIX Forum Bibliotekarzy Województwa Śląskiego, które odbędzie się 18.04.2024 w godz. 9.30-15.30.

Grudniowa edycja Książkowania

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji "Książkowania" w dniu 9.12.2023. W Akademickim Centrum Kultury Politechniki Częstochowskiej al. Armii Krajowej 23/25

Otwarcie Fabryki Pomysłów

W Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej 20 listopada 2023 została otwarta „Fabryka Pomysłów”. Uroczystego otwarcia dokonał Rektor Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol oraz Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.