Książkowanie

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do udziału w kolejnej edycji Książkowania, które odbędzie się w dniu 21.04.2024 w Akademickim Centrum Kultury.

Grudniowa edycja Książkowania

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji "Książkowania" w dniu 9.12.2023. W Akademickim Centrum Kultury Politechniki Częstochowskiej al. Armii Krajowej 23/25

Książkowanie

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do udziału w kolejnej edycji Książkowania, które odbędzie się w dniu 21.10.2023 w Akademickim Centrum Kultury.

II edycja Książkowanie w Bibliotece

W dniu 04.06.2023 r. Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej po raz drugi zaprosiła wszystkich pasjonatów i wielbicieli książek na „Książkowanie w Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej”. II edycja odbyła się w przestrzeniach plenerowych przed budynkiem Biblioteki Głównej przy Al. Armii Krajowej 36 w godzinach od 10.00 do 13.00. Wydarzenie objął honorowym patronatem Jego Magnificencja Rektor Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol.

Książkowanie

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej edycji Książkowania, giełdzie starych i nowych książek , płyt oraz medali w dniu 4.06.2023 godz. 10.00-15.00.

„Książkowanie w Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej”

Zapraszamy na „Książkowanie w Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej”