XXVII Zjazd Konferencji Dyrektorów Bibliotek Akademickich Szkół Polskich

W dniach 6-7 czerwca 2024 roku w Audytorium Fizyki imienia Profesora Szczepana Szczeniowskiego Wydziału Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej odbył się XXVII Zjazd Konferencji Dyrektorów Bibliotek Akademickich Szkół Polskich. Na zaproszenie Prorektora ds. Nauki prof. dr hab. Jerzego Wysłockiego w spotkaniu uczestniczyli Dyrektorzy bibliotek uczelni wyższych, zaproszeni goście i przedstawiciele firm współfinansujących to wydarzenie.

Ogłoszenie

Urząd Patentowy RP ma przyjemność zaprosić Państwa na webinarium pt. „Jak skutecznie zastosować podejście oparte na problemie i rozwiązaniu do badania poziomu wynalazczego w badaniu patentowym?”, które odbędzie się 12 czerwca 2024 r. o godzinie 12:00. Poprowadzi je Piotr Wierzejewski z Europejskiego Urzędu Patentowego (EPO).

Webinarium Emerald Publishing

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza na webinarium organizowane przez Emerald Publishing.

Webinarium Springer Nature’s AI Revolution

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza na webinarium Springer Nature’s AI Revolution prowadzonym przez Springer Nature. Webinarium odbędzie się 18 czerwca 2024 w godzinach 12.30-14:00.

Webinaria Clarivate Analytics

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Clarivate Analytics, które odbędą się w dniach 7 czerwca - 12 czerwca 2024. Szkolenia będą prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Spotkanie autorskie z Panią Kornelią Golombek

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Panią Kornelią Golombek, które odbędzie się 24 maja 2024 o godz. 13.00 w Czytelni Zbiorów Specjalnych w budynku Biblioteki Głównej, Armii Krajowej 36, II piętro, pok. 309.