Dostęp testowy do Scopus AI

Biblioteka Główna zaprasza do korzystania z dostępu testowego do narzędzia Scopus AI.

Webinarium Clarivate Analytics

Biblioteka Główna zaprasza na webinarium organizowane przez Clarivate Analytics, które odbędzie się 30 kwietnia 2024. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Webinarium Rozwój nauki w Polsce a światowe trendy okiem ekspertów Elsevier

Biblioteka Główna zaprasza na webinarium organizowane przez Elsevier pt. „Rozwój nauki w Polsce a światowe trendy okiem ekspertów Elsevier”, które odbędzie się 15 kwietnia w godz. 10:00-10:45

Webinarium Urzędu Patentowego RP

Urząd Patentowy RP ma przyjemność zaprosić Państwa na webinarium pt. „Wyszukiwarki znaków towarowych i wzorów przemysłowych jako wsparcie dla przedsiębiorców”.

Wiosenna seria webinariów Elservier

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Elsevier, które odbędą się w dniach 19 marca - 18 kwietnia 2024. Szkolenia będą prowadzone w języku polskim i angielskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Webinaria Clarivate Analytics

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Clarivate Analytics, które odbędą się w dniach 19 marca - 25 marca 2024. Szkolenia będą prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.