Poukładane Gwiazdy

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza na wykład Wicedyrektora Planetarium Śląskiego Pana Damiana Jabłeki pt. "Poukładane gwiazdy "Wykład odbędzie się w budynku Biblioteki Głównej, przy al. Armii Krajowej 36 w dniu 14.12.2023, godz. 10:30.

Otwarcie Fabryki Pomysłów

W Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej 20 listopada 2023 została otwarta „Fabryka Pomysłów”. Uroczystego otwarcia dokonał Rektor Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol oraz Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

25.10.2023

Seminarium Springer Nature Virtual Summit "Books Now and in the Future: Accessible, Relevant, and Innovative"

Biblioteka Główna zaprasza na seminarium Springer Nature Virtual Summit "Books Now and in the Future: Accessible, Relevant, and Innovative", które odbędzie się 8 listopada 2023 r. w godzinach 12:00 - 14:15 (CET) na platformie zoom.

Seminarium „Bibliotekarz – koordynator i uczestnik projektu”

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do udziału w Seminarium „Bibliotekarz – koordynator i uczestnik projektu”.

Podziękowania

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych rodzinnego ciepła życzą Dyrekcja oraz Pracownicy Biblioteki Głównej Politechniki Częstochowskiej