Podziękowania

Znaczenie praw własności intelektualnej dla MŚP

Urząd Patentowy RP ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję online pt. "Znaczenie praw własności intelektualnej dla MŚP", która odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2024 roku, o godzinie 10.00.

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych rodzinnego ciepła życzą Dyrekcja oraz Pracownicy Biblioteki Głównej Politechniki Częstochowskiej

Konferencja PATLIB2022

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej informuje, że Europejski Urząd Patentowy i Komisja Europejska zapraszają przedstawicieli świata nauki, transferu technologii i usług IP, małych i średnich przedsiębiorców, inwestorów, wynalazców, konsultantów biznesowych, do udziału w konferencji PATLIB2022, która odbędzie się w dniach 12-13 maja 2022 r.

"Studia techniczne - inwestycja w przyszłość"

W dniu 07.04. 2022 roku, w godzinach od 9.00 do 12.00 w budynku Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki z inicjatywy Działu Promocji Politechniki Częstochowskiej, odbyło się Seminarium ,,Studia techniczne - inicjatywa w przyszłość".

XVII Forum Bibliotekarzy Województwa Śląskiego

Biblioteka Główna uprzejmie informuje, iż w dniu 23.03.2022 r. (środa) odbędzie się XVII Forum Bibliotekarzy Województwa Śląskiego w Częstochowie.