12.07.2023

Ogłoszenie

Uprzejmie informujemy, że dnia 12.07.2023 r. (środa) Biblioteka Główna oraz Biblioteka Wydziału Elektrycznego czynne będą do godz. 14.30. Biblioteka Wydziału Zarządzania czynna będzie do godz. 14.00.

Przysposobienie biblioteczne dla studentów I roku studiów stacjonarnych

Uprzejmie informujemy, że Przysposobienie biblioteczne dla studentów I roku studiów stacjonarnych w roku akademickim 2022/2023 odbywa się w Bibliotece Głównej, al. Armii Krajowej 36, piętro II, pok. 309.

74. Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023

Zapraszamy 4.10.2022 r. o godz. 10:00 na 74. Inaugurację Roku Akademickiego 2022/2023

31 maja – Dzień Projektanta Stron Internetowych

Projektant stron internetowych to jedna z tych profesji, z których efektów pracy korzystamy na co dzień np. słuchając muzyki, korzystając z mediów społecznościowych, robiąc zakupy w sklepie internetowym czy sprawdzając pogodę. Historia tego zawodu jest tak długa, jak historia Internetu. Warto w tym dniu wspomnieć o pierwszych projektantach, za których uznaje się Tima Bernersa-Lee i Roberta Cailliau.

EUROSTUDENT – Badanie online studentów w Polsce

Zachęcamy studentów do wzięcia udziału badaniu online. Opowiedz jak studiuje się w Polsce? Opowiedz nam jak Ci się żyje w Polsce! Największe badanie dotyczące życia i nauki studentów w Europie. Wypełnij ankietę.

17 maja - Światowy Dzień Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego

Światowy Dzień Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją z 27 marca 2006 roku po Światowym Szczycie Społeczeństwa Informacyjnego w Tunisie.