Październikowe webinaria Elsevier

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Elsevier, które odbędą się w dniach 12-26 października 2022 r. Szkolenia są prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Webinaria Clarivate Analytics

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Clarivate Analytics, które odbędą się w dniach 22-29 września 2022 r. Szkolenia są prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

21.07.2022

Webinaria Clarivate Analytics

Biblioteka Główna zaprasza na webinarium organizowane przez Clarivate Analytics. Webinarium odbędzie się w dniu 22 lipca 2022 r. i prowadzone będzie polskim, udział w nim jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych rodzinnego ciepła życzą Dyrekcja oraz Pracownicy Biblioteki Głównej Politechniki Częstochowskiej

Dostęp testowy do bazy Education Source Ultimate.

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do korzystania bazy Education Source Ultimate (Ebsco). Baza stanowi największe i najbardziej kompleksowe źródło danych z zakresu nauk pedagogicznych.

Webinarium na żywo 12 września 2023 roku

Dnia 12 września 2023 roku o godz. 10:00 odbędzie się seminarium internetowe prezentujące usługi Funduszu dla MŚP w 2023 roku w zakresie patentów i odmian roślin. Fundusz dla MŚP (SME Fund) zapewnia wsparcie finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw w Unii Europejskiej. Wydarzenie będzie miało formę praktycznego przewodnika, omawiającego jak ubiegać się o różne usługi. Fundusz dla MŚP zapewnia wsparcie finansowe dla MŚP w formie zwrotu kosztów.