Pokaz mody - kolekcja inspirowana książką ze zbiorów Biblioteki Głównej PCz

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza na wydarzenie "W samo południe w Bibliotece ... pokaz mody - kolekcja inspirowana książką ze zbiorów Biblioteki Głównej PCz".

A multilingual platform for learning the Polish language

The Internet is one of the most valuable and effective sources of information and has become an indispensable medium, especially for learning foreign languages. The interactive platform polski.info can be used online free of charge and effectively teaches the basics of the Polish language.

04.01.2023

Oszczędzanie energii

Weszła w życie Ustawa o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii, w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej

Program Studenckiej Wymiany Kulturowej Camp Leaders

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do Punktu Informacyjnego Programu Studenckiej Wymiany Kulturowej Camp Leaders.

19 września obchodzimy Dzień Pracownika Służby BHP

Pracownicy BHP czuwają nad naszym bezpieczeństwem poprzez kontrolę warunków pracy, przestrzegania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Najważniejszymi zadaniami Pracownika Służby BHP są działania w zakresie szeroko pojętej profilaktyki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników. Dzięki zaangażowaniu służb BHP, wciąż poprawiają się warunki pracy oraz zmniejsza się ryzyko zawodowe.

Patent Knowledge Week

Biblioteka Główna i Ośrodek Informacji Patentowej Politechniki Częstochowskiej informują o drugiej edycji Patent Knowledge Week przypadającej w dniach od 4 do 7 października 2022 roku.