13.07.2023

Kolejne udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami

Dzięki uprzejmości Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami Politechniki Częstochowskiej wszystkie pomieszczenia w Bibliotece Głównej zostały oznakowane informacyjnymi tabliczkami z napisami w alfabecie Braille’a, a na każdym piętrze w budynku Biblioteki zostały zamontowane tyflomapy pomocne w orientacji przestrzennej dla osób niewidomych i słabowidzących.

System Biblioteczny KOHA

Uprzejmie informujemy, że w Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej wdrożony został nowy Zintegrowany System Biblioteczny KOHA.

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zapewnienia jak najbardziej przyjaznych warunków pracy i jak najlepszego samopoczucia swoim Użytkownikom, a w szczególności osobom z niepełnosprawnościami, Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej proponuje kolejne udogodnienie mające spełnić to zadanie.

Seminarium „Bibliotekarz – koordynator i uczestnik projektu”

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do udziału w Seminarium „Bibliotekarz – koordynator i uczestnik projektu”.

Dzień Otwarty 2023

Politechnika Częstochowska zaprasza na "Dzień Otwarty" 13 kwietnia 2023 r.

Dostęp testowy do bazy Emerging Markets Information Service (EMIS)

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do testowania bazy Emerging Markets Information Service (EMIS)