Dostęp testowy do narzędzia SciFlow

Biblioteka Główna zaprasza do testowania narzędzia do edycji i automatycznego formatowania tekstu w dowolnym języku SciFlow.

Dostęp testowy do bazy De Gruyter eBooks

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do korzystania z dostępu testowego do bazy De Gruyter.

Dostęp testowy do bazy Emerging Markets Information Service (EMIS)

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do testowania bazy Emerging Markets Information Service (EMIS)

Dostęp testowy do bazy Education Source Ultimate.

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do korzystania bazy Education Source Ultimate (Ebsco). Baza stanowi największe i najbardziej kompleksowe źródło danych z zakresu nauk pedagogicznych.

Dostęp testowy do czasopism Cambridge University Press

Biblioteka Główna zaprasza do korzystania z dostępu testowego do bazy czasopism elektronicznych Cambridge University Press (CUP)

Dostęp testowy do bazy czasopism Taylor&Francis

Biblioteka Główna zaprasza do korzystania z dostępu testowego do bazy czasopism elektronicznych Taylor&Francis.