Tydzień OPEN ACCESS

Informujemy, że w dniach 25 - 31 października 2021 roku, na całym świecie obchodzony jest Open Access Week. Tegoroczny, XII Tydzień Otwartej Nauki organizowany jest pod hasłem: „It Matters How We Open Knowledge: Building Structural Equity”. Zaproponowany temat powiązany jest z rekomendacjami UNESCO, stanowiącymi przełomowy krok w kierunku ustanowienia globalnych celów, podstaw i standardów otwartej nauki.

Przysposobienie biblioteczne

Uprzejmie informujemy, że Przysposobienie biblioteczne dla studentów I roku studiów stacjonarnych w roku akademickim 2021/2022 odbywa się w Bibliotece Głównej, Al. Armii Krajowej 36 II piętro pok. 309. Dodatkowych informacji udzielają: Urszula Knop e-mail: urszula.knop@pcz.pl tel. 34 32 50 381, Alicja Paruzel e-mail: alicja.paruzel@pcz.pl tel. 34 32 50 958.