Dni Otwarte Biblioteki Głównej Politechniki Częstochowskiej i Ośrodka Informacji Patentowej

22.03.2022 Ogłoszenie

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej oraz Ośrodek Informacji Patentowej serdecznie zapraszają do udziału w

Dniach Otwartych „Biblioteka bez tajemnic”.

Dni Otwarte odbędą się w dniach 28-31.03.2022 r. w godz. 11.00 - 15.00,   w budynku Biblioteki Głównej. W programie znajdą się m.in.: tajemnicze magazyny, ciekawostki „patenciarskie”, strefy dotąd niedostępne, historie nieznane oraz filmy dziwnie nakręcone.

Zapraszamy do Wypożyczalni, Czytelni oraz po raz pierwszy do Magazynu wydawnictw zwartych i ciągłych.