Otwarcie Fabryki Pomysłów

W Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej 20 listopada 2023 została otwarta „Fabryka Pomysłów”. Uroczystego otwarcia dokonał Rektor Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol oraz Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

10.05.2022

Znaczenie praw własności intelektualnej dla MŚP- Dofinansowanie ze środków unijnych dla MŚP na ochronę własności intelektualnej

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w konferencji online organizowanej przez EUIPO we współpracy z Urzędem Patentowym RP, poświęconej tematyce wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw w ochronie ich własności intelektualnej pt.: „Znaczenie praw własności intelektualnej dla MŚP - Dofinansowanie ze środków unijnych dla MŚP na ochronę własności intelektualnej”.

Relacja ze Światowego Dnia Własności Intelektualnej

Z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej – IP DAY 2022 (World Intellectual Property Day) w dniu 26 kwietnia 2022 roku w Czytelni Zbiorów Specjalnych Biblioteki Głównej Politechniki Częstochowskiej odbył się wykład otwarty pt. „Praktyczne aspekty ochrony własności intelektualnej w szkolnictwie wyższym”.

Światowy Dzień Własności Intelektualnej