Library Training in English language for the first-year students

Library Training in English language for the first-year students is available on the e-learning platform of Czestochowa University of Technology. Log in using your account data in the Czestochowa University of Technology USOSweb system.

Webinarium Emerald

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza na webinarium promujące subskrypcję czasopism wydawnictwa Emerald.

Webinaria Springer Nature

Zapraszamy na webinaria dotyczące publikowania otwartego przygotowane przez wydawnictwo Springer Nature. Szkolenia są darmowe, ale wymagana jest rejestracja.

21.10.2024

Baza polityk wydawniczych polskich czasopism naukowych – prezentacja serwisu oraz aktualności

Z okazji Tygodnia Otwartego Dostępu (21-27 października 2024) Biblioteka Politechniki Gdańskiej serdecznie zaprasza na webinarium, poświęcone pierwszej w kraju bazie polityk wydawniczych polskich czasopism naukowych, które odbędzie się 23 października 2024 w godzinach 10:00-11:00.

21.10.2024

Tydzień Otwartego Dostępu

W dniach 21-27 października 2024 r. odbędzie się Międzynarodowy Tydzień Otwartego Dostępu. Ubiegłoroczny temat przewodni – "Społeczność ponad komercjalizacją".

15.10.2024

Patents and Innovation in European Universities

Europejski Urząd Patentowy (EPO) zaprasza 22 października 2024 roku na wydarzenie online prowadzone w języku angielskim zatytułowane "Patents and Innovation in European Universities", którego tematem będzie pobudzanie innowacji, dzięki laboratoriom uniwersyteckim i badanie kluczowych trendów w krajach europejskich.