Wystawa „Niebo XXI wieku”

Politechnika Częstochowska zaprasza na wystawę „Niebo XXI wieku”, która odbędzie się w dniach 3-27 kwietnia 2023 r. w Bibliotece Głównej – II piętro. Wydarzenie Patronatem Honorowym objął JM Rektor Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol.

Dostęp testowy do bazy Emerging Markets Information Service (EMIS)

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do testowania bazy Emerging Markets Information Service (EMIS)

Biblioteka dla osób z niepełnosprawnościami

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej w trosce o osoby z niepełnosprawnością narządu wzroku posiada zainstalowany nowoczesny system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT. Aby z niego skorzystać, wystarczy pobrać na swój smartfon bezpłatną i dostępną aplikację dla urządzeń pracujących z systemem operacyjnym ISO oraz Android poprzez właściwe dla nich sklepy z aplikacjami.

Dostęp testowy do bazy Education Source Ultimate.

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do korzystania bazy Education Source Ultimate (Ebsco). Baza stanowi największe i najbardziej kompleksowe źródło danych z zakresu nauk pedagogicznych.

Dostęp testowy do czasopism Cambridge University Press

Biblioteka Główna zaprasza do korzystania z dostępu testowego do bazy czasopism elektronicznych Cambridge University Press (CUP)

Dostęp testowy do bazy czasopism Taylor&Francis

Biblioteka Główna zaprasza do korzystania z dostępu testowego do bazy czasopism elektronicznych Taylor&Francis.