Wystawa plakatów promujących własność intelektualną

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej i Ośrodek Informacji Patentowej Politechniki Częstochowskiej zapraszają na WYSTAWĘ PLAKATÓW PROMUJĄCYCH WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNĄ.

08.05.2023

Wystawa rysunku i malarstwa Bibliotekarz z pasją

Wystawa „Niebo XXI wieku”

Politechnika Częstochowska zaprasza na wystawę „Niebo XXI wieku”, która odbędzie się w dniach 3-27 kwietnia 2023 r. w Bibliotece Głównej – II piętro. Wydarzenie Patronatem Honorowym objął JM Rektor Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol.