Książkowanie

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do udziału w kolejnej edycji Książkowania, które odbędzie się w dniu 21.04.2024 w Akademickim Centrum Kultury.

Grudniowa edycja Książkowania

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji "Książkowania" w dniu 9.12.2023. W Akademickim Centrum Kultury Politechniki Częstochowskiej al. Armii Krajowej 23/25

Listopadowe webinaria EBSCO

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez EBSCO, które odbędą się w dniach 7 listopada - 28 listopada 2023 r. Szkolenia są prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Książkowanie

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do udziału w kolejnej edycji Książkowania, które odbędzie się w dniu 21.10.2023 w Akademickim Centrum Kultury.

II edycja Książkowanie w Bibliotece

W dniu 04.06.2023 r. Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej po raz drugi zaprosiła wszystkich pasjonatów i wielbicieli książek na „Książkowanie w Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej”. II edycja odbyła się w przestrzeniach plenerowych przed budynkiem Biblioteki Głównej przy Al. Armii Krajowej 36 w godzinach od 10.00 do 13.00. Wydarzenie objął honorowym patronatem Jego Magnificencja Rektor Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol.

Webinaria Clarivate Analytics

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Clarivate Analytics, które odbędą się w dniach 25-27 stycznia 2023 r. Szkolenia są prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.