Spotkanie autorskie z Panią Kornelią Golombek

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Panią Kornelią Golombek, które odbędzie się 24 maja 2024 o godz. 13.00 w Czytelni Zbiorów Specjalnych w budynku Biblioteki Głównej, Armii Krajowej 36, II piętro, pok. 309.

Poukładane Gwiazdy

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza na wykład Wicedyrektora Planetarium Śląskiego Pana Damiana Jabłeki pt. "Poukładane gwiazdy "Wykład odbędzie się w budynku Biblioteki Głównej, przy al. Armii Krajowej 36 w dniu 14.12.2023, godz. 10:30.

Podziękowania

Spotkanie autorskie

W dniu 11 maja 2022 Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej gościła na spotkaniu autorskim Pana Krzysztofa Mikę „Mixu”, byłego żołnierza Jednostki Wojskowej Komandosów z Lublińca, uczestnika misji w Afganistanie i Iraku. Tematem spotkania była promocja pierwszej na polskim rynku książki o Combat Kickboxingu - polskim, nowoczesnym, wojskowym systemie walki wręcz, wykorzystującym metody treningowe oraz techniki kickboxingu.

10.05.2022

Znaczenie praw własności intelektualnej dla MŚP- Dofinansowanie ze środków unijnych dla MŚP na ochronę własności intelektualnej

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w konferencji online organizowanej przez EUIPO we współpracy z Urzędem Patentowym RP, poświęconej tematyce wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw w ochronie ich własności intelektualnej pt.: „Znaczenie praw własności intelektualnej dla MŚP - Dofinansowanie ze środków unijnych dla MŚP na ochronę własności intelektualnej”.

Najczęściej czytane publikacje Tygodnia e-książki nadal dostępne

Tydzień czytania e-książek już za nami. Dostęp do trzech poniższych tytułów, które miały najlepsze statystyki czytania, został przedłużony i publikacje te będą jeszcze dostępne do 5 kwietnia br.