Najczęściej czytane publikacje Tygodnia e-książki nadal dostępne

Tydzień czytania e-książek już za nami. Dostęp do trzech poniższych tytułów, które miały najlepsze statystyki czytania, został przedłużony i publikacje te będą jeszcze dostępne do 5 kwietnia br.

Polskie Normy On-line

Biblioteka Główna zaprasza do korzystania z pełnotekstowego dostępu on-line do kolekcji Polskich Norm. Dostęp do pełnego zbioru Polskich Norm możliwy jest w Czytelni Ogólnej w Bibliotece Głównej (I piętro, pok. 201).

IBUK Libra

Biblioteka Główna zaprasza do korzystania z nowych publikacji w czytelni internetowej podręczników akademickich i książek naukowych IBUK libra.

Notoria

Biblioteka Główna zaprasza do korzystania z bazy danych Notoria. Baza zawiera zaktualizowany, ujednolicony format sprawozdań finansowych dla wszystkich spółek giełdowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie - raportujących zgodnie zarówno z polskimi jak i międzynarodowymi standardami rachunkowości.

Biblioteka Nauki

Biblioteka Główna uprzejmie informuje o nowej odsłonie platformy Biblioteki Nauki. Platforma udostępnia w sposób nieodpłatny i otwarty pełne teksty publikacji naukowych. Jest prowadzona przez ICM UW we współpracy z wydawcami oraz bazami indeksującymi. Zawartość obejmuje pełne teksty ponad 400 000 artykułów oraz książek naukowych.