Webinarium SciFlow

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza na webinarium: Poprawa rzetelności badań dzięki SciFlow: procesy zwiększające zaufanie do badań naukowych - Enhancing Research Integrity with SciFlow: workflows for increasing trust in your research.

Ogłoszenie

Urząd Patentowy RP ma przyjemność zaprosić Państwa na webinarium pt. „Jak skutecznie zastosować podejście oparte na problemie i rozwiązaniu do badania poziomu wynalazczego w badaniu patentowym?”, które odbędzie się 12 czerwca 2024 r. o godzinie 12:00. Poprowadzi je Piotr Wierzejewski z Europejskiego Urzędu Patentowego (EPO).

Webinarium Emerald Publishing

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza na webinarium organizowane przez Emerald Publishing.

Webinarium Springer Nature’s AI Revolution

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza na webinarium Springer Nature’s AI Revolution prowadzonym przez Springer Nature. Webinarium odbędzie się 18 czerwca 2024 w godzinach 12.30-14:00.

Webinaria Clarivate Analytics

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Clarivate Analytics, które odbędą się w dniach 7 czerwca - 12 czerwca 2024. Szkolenia będą prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Dostęp testowy do Scopus AI

Biblioteka Główna zaprasza do korzystania z dostępu testowego do narzędzia Scopus AI.