TYDZIEŃ E-KSIĄŻKI

01.03.2022 Ogłoszenie

Biblioteka Główna  oraz IBUK Libra zapraszają na TYDZIEŃ  E-KSIĄŻKI

Z okazji zbliżającego się Tygodnia e-książki, który w tym roku przypada w dniach 6-12 marca, IBUK Libra przygotował dla swoich czytelników pakiet dodatkowych publikacji z następujących kategorii:

Literatura kobieca, Literatura popularnonaukowa, Poradniki.

Publikacje będą  dostępne w dniach 6-12 marca br. Dodatkowo do trzech najczęściej czytanych w tym okresie publikacji dostęp zostanie przedłużony do końca marca br.

Zasady korzystania z IBUK Libra

Lista publikacji

Biblioteka Główna zaprasza do korzystania z oferty e-książek, które udostępnia od 2012 roku 24/7 w tygodniu.

E-publikacje to świetne rozwiązanie dla Czytelników, którzy nie boją się korzystać z nowych technologii, prowadzą intensywny tryb życia,  nie mogą w godzinach pracy biblioteki korzystać z jej zbiorów, chcą oszczędzać czas czy środowisko, a nowe technologie traktują jako naturalną przestrzeń zdobywania wiedzy.

W IBUK Libra możesz czytać, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Biblioteka Główna PCZ wykupiła dostęp do zasobu wyselekcjonowanych e-booków. Po założeniu konta możesz, nie tylko czytać książki, ale także wstawiać zakładki, robić notatki, pracować w trybie projekty, korzystać z aktualnej wersji Słownika języka polskiego PWN
oraz Encyklopedii PWN online. Aby poznać w pełni platformę oraz jej narzędzia, warto pobrać „Przewodnik użytkownika” dostępny na libra.ibuk.pl/pomoc.

W celu korzystania z zasobów IBUK Libra, prosimy zgłaszać się po darmowy kod PIN do Oddziału Informacji Naukowej (pok. 310), e-mail oin@bg.pcz.pl.