03.10.2022

Webinarium Urzędu Patentowego pt: Egzekwowanie praw własności intelektualnej przez Krajową Administrację Skarbową”

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w webinarium pt: Egzekwowanie praw własności intelektualnej przez Krajową Administrację Skarbową” dnia 4 października 2022 r. (wtorek) o godz. 13:00, które poprowadzi doświadczony pracownik Departamentu Ceł Ministerstwa Finansów Pan Artur Wojciechowski.

Biblioteka bez tajemnic

Dni Otwarte Biblioteki Głównej Politechniki Częstochowskiej i Ośrodka Informacji Patentowej. „ Biblioteka bez tajemnic” 28-31.03.2022 r.

Dostęp testowy do czasopism Cambridge University Press

Biblioteka Główna zaprasza do korzystania z dostępu testowego do bazy czasopism elektronicznych Cambridge University Press (CUP)

Dostęp testowy do bazy czasopism Taylor&Francis

Biblioteka Główna zaprasza do korzystania z dostępu testowego do bazy czasopism elektronicznych Taylor&Francis.