Webinarium Clarivate Analytics

08.04.2024 Webinarium

Biblioteka Główna zaprasza na webinarium organizowane przez Clarivate Analytics, które odbędzie się 30 kwietnia 2024. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

30 kwietnia (wtorek) godz. 11.00-12.00 - Rozwiązania wspierające rozwój strategii rankingowych instytucji - rejestracja

Rankingi uniwersytetów są popularnym sposobem zrozumienia, gdzie dana uczelnia znajduje się w szerszym krajobrazie akademickim. Rankingi są dla studentów decydującym czynnikiem decydującym o wyborze studiów wyższych, a rządy, pracodawcy i agencje finansujące są bardziej przychylnie nastawione do uniwersytetów zajmujących wysokie miejsca w rankingach. Wzmacnianie doskonałości badawczej może pomóc uniwersytetom w zwiększaniu ich potencjału w rankingach. Dołącz do sesji, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak rozwiązania, dane i usługi Clarivate mogą zostać wykorzystane do wsparcia strategii rankingowej Twojej uczelni.

logo biblioteki głównej Politechniki Częstochowskiej