Dzień Otwarty 2024

Dzień Otwarty 2024

Politechnika Częstochowska serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 18 kwietnia 2024 r. w godzinach od 10 do 14. Przyjdź i zobacz naszą Uczelnię od środka

Wystawa plakatów promujących własność intelektualną

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej i Ośrodek Informacji Patentowej Politechniki Częstochowskiej zapraszają na WYSTAWĘ PLAKATÓW PROMUJĄCYCH WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNĄ.

08.05.2023

Wystawa rysunku i malarstwa Bibliotekarz z pasją

Dzień Otwarty 2023

Politechnika Częstochowska zaprasza na "Dzień Otwarty" 13 kwietnia 2023 r.

Wystawa „Niebo XXI wieku”

Politechnika Częstochowska zaprasza na wystawę „Niebo XXI wieku”, która odbędzie się w dniach 3-27 kwietnia 2023 r. w Bibliotece Głównej – II piętro. Wydarzenie Patronatem Honorowym objął JM Rektor Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol.