Otwarcie Fabryki Pomysłów

W Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej 20 listopada 2023 została otwarta „Fabryka Pomysłów”. Uroczystego otwarcia dokonał Rektor Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol oraz Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

25.10.2023

Seminarium Springer Nature Virtual Summit "Books Now and in the Future: Accessible, Relevant, and Innovative"

Biblioteka Główna zaprasza na seminarium Springer Nature Virtual Summit "Books Now and in the Future: Accessible, Relevant, and Innovative", które odbędzie się 8 listopada 2023 r. w godzinach 12:00 - 14:15 (CET) na platformie zoom.

Seminarium „Bibliotekarz – koordynator i uczestnik projektu”

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do udziału w Seminarium „Bibliotekarz – koordynator i uczestnik projektu”.

10.05.2022

Znaczenie praw własności intelektualnej dla MŚP- Dofinansowanie ze środków unijnych dla MŚP na ochronę własności intelektualnej

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w konferencji online organizowanej przez EUIPO we współpracy z Urzędem Patentowym RP, poświęconej tematyce wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw w ochronie ich własności intelektualnej pt.: „Znaczenie praw własności intelektualnej dla MŚP - Dofinansowanie ze środków unijnych dla MŚP na ochronę własności intelektualnej”.

"Studia techniczne - inwestycja w przyszłość"

W dniu 07.04. 2022 roku, w godzinach od 9.00 do 12.00 w budynku Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki z inicjatywy Działu Promocji Politechniki Częstochowskiej, odbyło się Seminarium ,,Studia techniczne - inicjatywa w przyszłość".

Najczęściej czytane publikacje Tygodnia e-książki nadal dostępne

Tydzień czytania e-książek już za nami. Dostęp do trzech poniższych tytułów, które miały najlepsze statystyki czytania, został przedłużony i publikacje te będą jeszcze dostępne do 5 kwietnia br.