Webinaria Clarivate Analytics JCR 2024

08.07.2024 Webinarium

Biblioteka Główna zaprasza na webinar organizowany przez Clarivate Analytics, który odbędą się 17 lipca 2024 r. w godzinach 11:00 - 12:00. Sesja dotyczyć będzie tegorocznej aktualizacji Journal Citation Reports (JCR)™. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim, a udział w nim jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Rejestracja na wydarzenie 17 lipca 2024 r

Podczas tego webinarium dowiesz się, jak wykorzystać rozszerzone profile czasopism w analizie i w podejmowaniu decyzji opartych o rzetelne dane, niezależnie od tego, czy przesyłasz swój pierwszy manuskrypt, czy zarządzasz zbiorami bibliotecznymi. Dowiedz się o szerokiej gamie wskaźników na poziomie czasopisma. Poznasz integrację JCR z innymi produktami Clarivate, w tym z Web of Science, i dowiesz się więcej o integracji wskaźników czasopism w swoich systemach za pośrednictwem interfejsu Journals API.