Nowe Horyzonty Wiedzy: Zasoby Taylor & Francis

Biblioteka Główna zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium, które pozwoli zgłębić zasoby bazy Taylor & Francis. Webinarium odbędzie się we wtorek, 5 marca 2024 r. o godz. 11.00.

Dostęp testowy do narzędzia SciFlow

Biblioteka Główna zaprasza do testowania narzędzia do edycji i automatycznego formatowania tekstu w dowolnym języku SciFlow.

Dostęp testowy do bazy De Gruyter eBooks

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do korzystania z dostępu testowego do bazy De Gruyter.

Webinaria Clarivate Analytics

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Clarivate Analytics które odbędą się w dniach 25 stycznia - 1 luty 2024 r. Szkolenia będą prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Otwarcie Fabryki Pomysłów

W Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej 20 listopada 2023 została otwarta „Fabryka Pomysłów”. Uroczystego otwarcia dokonał Rektor Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol oraz Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Jesienno- zimowa seria webinarów Elsevier

Jesienno- zimowa seria webinarów Elsevier Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Elsevier, które odbędą się w dniach 19 września - 12 grudnia 2023 r. Szkolenia są prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.