Webinaria Clarivate Analytics

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Clarivate Analytics, które odbędą się w dniach 19 marca - 25 marca 2024. Szkolenia będą prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Nowe Horyzonty Wiedzy: Zasoby Taylor & Francis

Biblioteka Główna zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium, które pozwoli zgłębić zasoby bazy Taylor & Francis. Webinarium odbędzie się we wtorek, 5 marca 2024 r. o godz. 11.00.

Webinaria Clarivate Analytics

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Clarivate Analytics które odbędą się w dniach 25 stycznia - 1 luty 2024 r. Szkolenia będą prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Jesienno- zimowa seria webinarów Elsevier

Jesienno- zimowa seria webinarów Elsevier Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Elsevier, które odbędą się w dniach 19 września - 12 grudnia 2023 r. Szkolenia są prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Webinaria Web of Science i InCites

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Web of Science, które odbędą się w dniach 26 maja - 4 lipca 2023 r. Szkolenia są prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Zimowo-wiosenna seria webinarów Elsevier

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Elsevier, które odbędą się w dniach 28 luty - 13 czerwca 2023 r. Szkolenia są prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.