Webinarium SciFlow

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium, poświęconym narzędziu SciFlow, które odbędzie się we wtorek, 27 lutego 2024 r. o godz. 14.00.

Webinaria Clarivate Analytics

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Clarivate Analytics, które odbędą się w dniach 22 luty - 29 luty 2024 r. Szkolenia będą prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Webinarium

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej i Ośrodek Informacji Patentowej, w imieniu Urzędu Patentowego RP, serdecznie zapraszają na webinarium pt. „Egzekwowanie praw własności intelektualnej z perspektywy Krajowej Administracji Skarbowej”.

16.11.2022

Warsztaty pt. „Implementation of adopted common practices: accordance of a priority date and re-establishment of rights”

Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej i Ośrodek Informacji Patentowej Politechniki Częstochowskiej w imieniu Urzędu Patentowego RP oraz Europejskiego Urzędu Patentowego (EPO) zapraszają na warsztaty pt. „Implementation of adopted common practices: accordance of a priority date and re-establishment of rights”. Warsztaty odbędą się w trybie on-line w dniu 25 listopada 2022 roku w godzinach 10.00-12.30.

Webinaria Elsevier

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Elsevier, które odbędą się w dniach 17 listopada - 29 listopada 2022. Szkolenia są prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Webinarium „IP on the Indian market”

Urząd Patentowy RP wraz z Polską Agencją Inwestycji i Handlu zapraszają na webinarium pt. „IP on the Indian market”. Wydarzenie odbędzie się 8 listopada 2022 roku w godzinach 9.30-11.00 w trybie online