Jesienna edycja webinariów Elsevier

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Elsevier, które odbędą się w dniach 22 listopada - 13 grudnia 2022 r. Szkolenia są prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

21.10.2022

Webinarium "Nowa propozycja Komisji Europejskiej dotycząca ochrony oznaczeń geograficznych na produkty przemysłowe i rzemieślnicze"

Zapraszamy serdecznie na webinarium "Nowa propozycja Komisji Europejskiej dotycząca ochrony oznaczeń geograficznych na produkty przemysłowe i rzemieślnicze", które odbędzie się w dniu 24 października 2022 r. o godz. 13.00.

Październikowe webinaria Elsevier

Biblioteka Główna zaprasza na webinaria organizowane przez Elsevier, które odbędą się w dniach 12-26 października 2022 r. Szkolenia są prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Webinarium na żywo 12 września 2023 roku

Dnia 12 września 2023 roku o godz. 10:00 odbędzie się seminarium internetowe prezentujące usługi Funduszu dla MŚP w 2023 roku w zakresie patentów i odmian roślin. Fundusz dla MŚP (SME Fund) zapewnia wsparcie finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw w Unii Europejskiej. Wydarzenie będzie miało formę praktycznego przewodnika, omawiającego jak ubiegać się o różne usługi. Fundusz dla MŚP zapewnia wsparcie finansowe dla MŚP w formie zwrotu kosztów.

03.10.2022

Webinarium Urzędu Patentowego pt: Egzekwowanie praw własności intelektualnej przez Krajową Administrację Skarbową”

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w webinarium pt: Egzekwowanie praw własności intelektualnej przez Krajową Administrację Skarbową” dnia 4 października 2022 r. (wtorek) o godz. 13:00, które poprowadzi doświadczony pracownik Departamentu Ceł Ministerstwa Finansów Pan Artur Wojciechowski.